Nişantaşı Moda Evleri

Nişantaşı Moda Evleri

Hazır giyimden ziyade bayanlar artık kişiye özel kıyafetler için ve üzerlerine daha uygun formlarda elbiseler için moda evlerini tercih ediyor. Özellikle gelinlik seçimlerinde daha çok kullanılan moda evlerini sizin için araştırdık. İstediğiniz türde kıyafetlere sahip olmak için Nişantaşı’ndaki birkaç moda evine göz atalım.
İpekten Moda Evi, 27 yıllık bir geçmişe sahip olan bir firma. Özgün tasarımları ile tek prova özelliğine sahip bu modaevi gelinlik, nişanlık, tüm abiyeler ve aksesuarlar ile Rumeli Caddesi Nişantaşı’nda hizmet vermektedir.

 

Roze Modaevi’nde gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafetler bulabilirsiniz.

 

Pia Moda Evi, 2003 yılında kurulmuş ve kısa zamanda gözde olmuştur. Kişiye özel gardrop düzenleme hizmeti de sunan Pia Moda Evi şirketlere özel koleksiyonlar da hazırlamaktadır.
Privenuptia Moda Evi, İstanbul dışında Ankara, Antalya ve Bakü’de de hizmet veren gözde bir firmadır. Eğer siz de önemli olan maddiyat değil benim istediklerim diyenlerdenseniz mutlaka uğrayın. Birçok ünlünün de sahne kıyafetini hazırlayan bu moda evinde birbirinden eşsiz koleksiyonlar bulacaksınız. Privenuptia Moda evi, Nişantaşı’nda Valikonağı Caddesi Polat Apartmanı’nda hizmetinizde.
Yıldız Moda Evi, 1975 yılında kurulmuş olup 1987 den beri de Nişantaşında üretim ve satış hizmeti vermektedir. Aylık 2000 adet gelinlik, nişanlık ve abiye üretebilme kapasitesindedir. Ürünlerin toptan satışı tüm Türkiye çapında yapılmaktadır. Yıldız Moda Evi, Valikonağı Caddesi, Madalyon Sokak’ta hizmetinizde.

Dooris Modaevi, kişinin vücut ölçülerine uygun kıyafetlerin yanında, kilo sorunları da olan kadınlara özel tekniklerle hazırlanmış giysiler üretiyor.

Özel tasarım gelinlik ve abiye mağazası Artisan Nişantaşı’ndaki Rumeli Caddesi üzerinde bulunuyor. İthal kumaşlar arasından yaptığınız kumaş seçiminin ardından size özel gelinlik tasarımı yapan mağazada aynı zamanda aksesuar seçenekleride bulmanız mümkün. Artisan’da gelinlik seçmeden önce randevu almanız gerekiyor.

Nişantaşı’nda bulunan Beyaz Butik yurtdışından ithal gelinlikleri ile şık ve farklı bir mağazada. Yurtdışından gelen son moda gelinlikleri provanın ardından sizin vucudunuza göre ölçülendiriyorlar. Beyasz Butik’te ayrıca taçlar, çiçekler, ayakkabılarda bulabilirsiniz

Rumeli ve Valikonağı caddesi üzerinde daha birçok moda evine rastlayacaksınız, herbiri birbirinden saygın ve profesyonel olan moda evlerinde istediğinizi mutlaka bulacaksınız.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>