Hikayemiz

Erdoğan Deri bünyesinde üretilen tüm ürünleri, müşterilerine çok daha kolay ve hızlı şekilde ulaştırmak ve beğenilerine sunmak için 2009 yılında çalışmalarına başlayan Derimarket, güvenilir ve kolay alışverişin de adresidir. Deri ve kürk kullanılarak üretilmiş ürünlerin satışa sunulduğu bir e-ticaret sitesi olan Derimarket, medikal kuzu postlarından, ayakkabı ve aksesuarlara kadar yüzlerce ürün sunulmaktadır.

Hakiki deri ve kürklü ürünlerini yüksek kalite standartları korunarak, ulaşılabilir fiyatla tüketiciye sunmak amacıyla 2009 yılında Erdoğan Deri tarafından kurulan Derimarket, sağlıktan modaya, evcil hayvan malzemelerinden ev dekorasyon ürünlerine, giyim ve ayakkabıdan aksesuara kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği sunmaktadır. İnsanlık tarihi kadar eski olan derinin, bugün gelinen noktada, hayatımızın vazgeçilmezleri arasındaki yerine en iyi şekilde hizmet eden Erdoğan Deri, ürettiği tüm deri ve kürk modellerini iç ve dış piyasaya müşterilerine derimarket.net aracılığı ile çok daha hızlı bir şekilde direkt olarak sunmaktadır. Her bir kategoride yüzlerce farklı model ve özellikteki ürünleri tek bir tık ile parmaklarınızın ucuna getiren derimarket.net, güvenilir alışverişi de garanti etmektedir. Derimarket üzerinden yapılan tüm alışverişlerde kredi kartına taksit ve ücretsiz kargo kolaylığı ve avantajı da ayrıca sizleri beklemektedir. www.derimarket.net siz değerli müşterilerimize pratik ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatırken, aynı zamanda kredi kartlarınızı güvenle kullanmanızı temin eder. Bu amaçla sitemiz bünyesinde çeşitli güvenlik önlemleri alınmıştır. Derimarket’te kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş verme işlemi sırasında kullanılır ve kesinlikle sitenin veritabanına kaydedilmez, saklanmaz ve kredi kartınızın ait olduğu banka dışında, site yöneticileri dahil hiç kimse tarafından görüntülenmez.

Güvenilir bir sitede, kaliteli ve güvenilir ürünleri sizlerle buluşturan Derimarket sayesinde siz de, insana ve doğaya zararlı tüm atıkları, ürünlerinden arındıran ve bu ürünlerine düzenli olarak Formaldehit, AZO ve Krom Altı testleri uygulayan Erdoğan Deri’nin tüm deri ürünlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  Diğer yandan Derimarket olarak amacımız “en kaliteli ürün, ulaşılabilir lüks, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.    İnternet sitemiz üzerinden satın aldığınız bir üründen memnun kalmadığınız takdirde, kullanılmamış durumdaki ürününüzü size teslim edildiği tarihten itibaren 30 gün içinde bize iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.