2018 BAYAN BOT MODELLERİ

2018 BAYAN BOT MODELLERİ
2018 BAYAN BOT MODELLERİ

2018 bayan bot modellerinde, önceki yıllarda hâkimiyet gösteren sadeliğin ve doğallığın yerini; hareketliliğe, renkliliğe ve dikkat çekiciliğe bıraktığı görülüyor. Dünya markalarının yeni sezon koleksiyonlarına bakıldığında ise kürkün çok yoğun bir şekilde kullanıldığı görülüyor. Ayrıca geçen sezon modayı etkisi altına alan sneaker modellerin yanı sıra; topuklu feminen modellerle birlikte, maskülen dokunuşların hâkim olduğu biker model botların da kendisine geniş bir alan bulduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.  2018 bayan bot modelleri içerisinde özellikle de şıklığı detaylarda yaşamaktan vazgeçmeyen kadınlar için zımbalı ve kürklü botlar devreye girerken, dışa taşan kürk detaylar ve renk kombinleri de tasarımlardaki ayrıntılar olarak göze çarpıyor.

Bazıları Klasik Sever

Sezon modası hangi noktaya işaret ederse etsin, her zaman klasiği stilinin bir parçası yapan kadınlara da yer veren 2018 bayan bot modelleri, klasik model kürklü kadın botlarla da hem görselliği hem de kaliteyi ön planda tutuyor. 2018 yılı bot modası, siyah, kahverengi, füme gibi klasikleri de es geçmiyor. Kalın taban, yumuşak kürklü iç yüzey, parlak deri ve süet deri kombinlerine oldukça geniş bir alan ayıran yeni sezon modası, bu yönleri ile klasik severleri de fazlasıyla memnun edecek.  Her sezon olduğu gibi 2018 ayakkabı modasında da; bordo, siyah, kahverengi, taba, bej, gri, lacivert ve pembe gibi tonları barındıran geniş renk skalasını; kürk, süet ve deri üçlüsünü kaliteli ve şık tasarımlı botlarında bir araya getiren Derimarket.net, Cool Moon ve Pegia markalarının modelleriyle de 2018 kadın bot trendine göz kırpıyor.

Modanın Nabzı Derimarket.net ’te Atıyor

Sokak trendini de farklı modellerle yeniden ön plana çıkaran 2018 modası, özellikle de kürklü bot modelleriyle hem günlük yaşam hem de iş hayatına uygun tarzları aynı tasarımda buluşturan modelleri daha fazla destekliyor. Kürklü botların ağırlık kazandığı Derimarket kadın bot ürün gamını oluşturan modeller, dar paça pantolonlarla mükemmel şekilde uyum sağladığı kadar eteklerle de başarılı bir şekilde kombinlenebiliyor. Gri, kahverengi, siyah ve taba gibi natürel renklerle harmanlanan başarılı tasarımlarla tarzınıza; sadelik, şıklık ve zariflik katmak ise kaçınılmaz olacak. 2018 bayan bot modelleri içerisinde fazlasıyla göreceğimiz tasarım ve renkleri, her bir bayan bot modelinde premium kalitede gerçek deri ve kürk ile bir araya getiren Derimarket, kadın kürklü botlarıyla modanın nabzını stilinize yansıtacak.

bot çizme 2018 derimarket

 

Yazar:
Daha fazla yazı: Khan CN

Kadınlara Özel Sneaker Modelleri Uygun Fiyatlarla Deri Market’te

İçinde bulunduğumuz sıcak yaz günlerinde enerjisi ile kullanıcısının tarzını yansıtan ve rahatlığı...
Devamını Oku!

Bir Cevap Yazın